06.01.2019

 

  1. Obchodzimy dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego zwaną popularnie Świętem Trzech Króli. W naszych miastach odbywają się barwne Orszaki Trzech Królów. Zachęcamy do udziału. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby misji.
  2. Dzisiaj przypada także „Dies Episcopi” czyli kolejna rocznica święceń biskupich ks. Abpa Wiktora Skworca oraz ks. biskupów Marka Szkudło i Adama Wodarczyka. Pamiętajmy w modlitwie o naszych Pasterzach.
  3. Wieczorem o godz. 19. 30 odbędzie się w naszym kościele Kolędowy Koncert Świąteczny. Wystąpi Zespół LUX z programem przygotowanym na Jutrznię przed Pasterką. Nie zabraknie także wspólnego kolędowania. Serdecznie zapraszamy.
  4. Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin. Plan kolędy jest zamieszczony w gablotce i na stronie internetowej parafii. Przypominamy, że w okresie kolędowym Msze św. w tygodniu są odprawiane tylko rano o godz. 8. 00. Istnieje możliwość zamówienia kolędy dodatkowej na piątek 18. 01. Zgłoszenia w kancelarii lub zakrystii.
  5. Są jeszcze wolne intencje szczególnie w styczniu. Zainteresowanych prosimy o kontakt z kancelarią parafialną. W okresie kolędowym kancelaria parafialna będzie czynna tylko rano w poniedziałki, środy i piątki od 8. 30 do 9. 30.

 

  1. Duszpasterstwo Przedsiębiorców TALENT zaprasza przedsiębiorców

We wtorek 8. stycznia na spotkanie w Parafii św. Marii Magdaleny w Tychach przy ul. ks. Damrota 62. Rozpocznie się ono o godz. 18.00 Mszą Św. w kaplicy Domu Duszpasterskiego. Temat spotkań w 2019 roku brzmi: „Powołani do sukcesu. Biznes według Reguły św. Benedykta”.

 

  1. W sobotę o 16. 00 cicha Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.
  2. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby Archidiecezji.