10.02.2019

  1. Obchodzimy 4. Niedzielę zwykłą. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby Archidiecezji, na działalność i remont domów rekolekcyjnych, a szczególnie na remont Papieskiego Kolegium Polskiego w Rzymie. Za wszystkie ofiary serdeczne Bóg zapłać! Kopertowa kolekta specjalna przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na przebudowę naszego kościoła.

 

  1. W tym tygodniu rozpoczynają się ferie zimowe, W związku z tym Msze św. w tygodniu będą sprawowane w porządku wakacyjnym codziennie o 18. 00 a w środy o 8. 00. W soboty msza wieczorna o 17. 00, a w niedziele bez zmian

 

  1. Kancelaria parafialna w czasie ferii będzie czynna w zwykłym porządku: w poniedziałki, środy i piątki od 8. 30 do 9. 30 oraz w poniedziałki i czwartki od 16. 30 do 17. 30.

 

  1. W sobotę od 16. 00 cicha Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.

 

  1. W sobotę 2. 03. parafia organizuje w lokalu „Lari” Bezalkoholowy Bal Karnawałowy – Randkę Małżeńską. Serdecznie zachęcamy do udziału. Oprawę muzyczną tradycyjnie zapewniają księża oraz członkowie zespołu LUX. Koszt 70 zł od osoby. Rezerwacja miejsc w zakrystii.

 

  1. W dniach 24 – 26. 05 parafia organizuje dla wszystkich chętnych wycieczkę do Lwowa na Ukrainie. Wymagane jest posiadanie paszportu. Koszt 480 zł. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii lub u ks. Proboszcza.

 

  1. Przypominamy, że Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii udzieli młodzieży ks. bp. Grzegorz Olszowski podczas mszy wieczornej w niedzielę 28. kwietnia br.

 

  1. Na półce z tyłu kościoła jest wyłożona prasa katolicka. Zachęcamy do lektury szczególnie Gościa Niedzielnego i parafialnego tygodnika Opoka.