11.11.2018

  1. Obchodzimy dziś 32. Niedzielę zwykłą. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na bieżące potrzeby naszej parafii. Dziś w całej Polsce przed kościołami zbierana jest ofiara na papieską fundację „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”. Za wszystkie ofiary serdeczne Bóg zapłać!

 

  1. Dziś wieczorem o godz. 19. 00 zapraszamy na spotkania modlitewne przed Najświętszym Sakramentem prowadzone przez Wspólnotę Ziarno Gorczycy.

 

  1. Jutro o godz. 19. 00 w lokalu Lari odbędzie się kolejne spotkanie 4. edycji Kursu Alfa. A od piątku do niedzieli odbędą się Weekendowe Rekolekcje Kursu Alpha w Wadowicach.

 

  1. W czwartek o godz. 18.00 zapraszamy na urodzinową Mszę św. w intencji katechetki Aleksandry Szwajcok.

 

  1. W sobotę od 16. 00 cicha Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.

 

  1. W przyszłą niedzielę w naszej Archidiecezji przeżywać będziemy Dzień Muzyki Liturgicznej. W tym dniu przypada też Parafialny Kiermasz – 72. rocznica poświęcenia naszego kościoła. Kolekta specjalna tej niedzieli będzie przeznaczona na koszty przebudowy naszej świątyni. Kazania kiermaszowe wygłosi Misjonarz Oblat NMP z Katowic – Koszutki, który po mszach św. będzie rozprowadzał kalendarze misyjne.

 

  1. Od 1. Niedzieli Adwentu 2. 12 br. rozpoczniemy w naszej parafii odwiedziny duszpasterskie. Plan kolędy jest zamieszczony na stronie parafialnej, w Opoce oraz gablotce. Prosimy o zapoznanie się z nim.

 

  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej szczególnie Gościa Niedzielnego i naszej Opoki. Prasa jest dostępna na półce z tyłu kościoła.