17.02.2019

 

  1. Obchodzimy 6. Niedzielę zwykłą. Dzisiejsza kopertowa kolekta specjalna jest przeznaczona na potrzeby przebudowy naszego kościoła. Za wszystkie ofiary serdeczne Bóg zapłać!

 

  1. Trwają ferie zimowe. Msze św. w tygodniu będą sprawowane w porządku wakacyjnym codziennie o 18. 00, a w środę o 8. 00. W sobotę msza o 8. 00 i wieczorna o 17. 00, a w niedziele bez zmian.

 

  1. W sobotę od 16. 00 cicha Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.

 

  1. W tym tygodniu ks. Proboszcz Mirosław będzie obchodził swoje urodziny. Msza św. w intencji solenizanta w dniu urodzin w środę o godz. 8. 00 oraz w przyszłą niedzielę o godz. 10. 00.

 

  1. W sobotę 2. 03. parafia organizuje w lokalu „Lari” Bezalkoholowy Bal Karnawałowy – Randkę Małżeńską. Serdecznie zachęcamy do udziału. Oprawę muzyczną tradycyjnie zapewniają księża oraz członkowie zespołu LUX. Koszt 70 zł od osoby. Rezerwacja miejsc w zakrystii.

 

  1. W dniach 24 – 26. 05. parafia organizuje dla wszystkich chętnych wycieczkę do Lwowa na Ukrainie. Wymagane jest posiadanie paszportu. Koszt 480 zł /zaliczka 200 zł/. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii lub u ks. Proboszcza.
  2. Zachęcamy szczególnie w czasie ferii do lektury prasy katolickiej wyłożonej na półce z tyłu kościoła szczególnie Gościa Niedzielnego, Opoki i innych czasopism.
  3. W związku z rozpoczynającym się w lutym w Ugandzie rokiem szkolnym, w ramach akcji „Szkoła dla Ugandy”, przedstawiciele Fundacji EDUganda w przyszłą niedzielę przed kościołem będą rozdawać obrazki z informacją, w jaki sposób można wesprzeć jej działania. Dzięki zapoczątkowanej w naszej parafii w ubiegłym roku akcji do szkoły poszło 13. dzieci. Kolejnym zadaniem jest umożliwienie tym dzieciom ukończenia  poszczególnych etapów edukacji przez regularne opłacanie czesnego. Stąd prośba Fundacji  o wsparcie jej w tych działaniach.