18.08.2019

  1. Obchodzimy dziś Uroczystość Odpustową ku czci św. Jacka. Witamy w naszej parafii ks. Piotr Kontnego, studenta – doktoranta z Rzymu, który wygłosi kazania odpustowe. Nabożeństwo popołudniowe z ucałowaniem relikwii św. Jacka zostanie odprawione o godzinie 17. 30.

 

  1. W dzisiejszą niedzielę odbywa się stanowa Pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Piekar Śląskich. Pamiętajmy w modlitwie o pątniczkach.

 

  1. Kolekta specjalna w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na potrzeby przebudowy naszego kościoła. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

  1. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna w środę rano od 8. 30 do 9. 30 oraz w poniedziałek od 16. 30 do 17. 30.

 

  1. W sobotę od 16. 00 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.

 

  1. Osoby, które zapisały się na Pielgrzymkę do Lwowa prosimy o zgłoszenie się w zakrystii by uzupełnić dane: adres i datę urodzenia potrzebne do ubezpieczenia oraz wpłacenie 200 zł zaliczki.

 

  1. Wyjazd ministrantów i młodzieży na Niwy pod Częstochową będzie w poniedziałek 19. 08. Zbiórka na mszy o godz. 8. 00. Prosimy rodziców dysponujących samochodami o pomoc w dowiezieniu uczestników do miejsca wypoczynku. Podczas tygodniowej nieobecności ks. Proboszcza posługę duszpasterską w parafii będą pełnić ojcowie Franciszkanie z Panewnik.