20.01.2019

  1. Obchodzimy 2. Niedzielę zwykłą. Dzisiejsza kolekta specjalna jest przeznaczona na potrzeby przebudowy naszego kościoła. Za wszystkie ofiary serdeczne Bóg zapłać!

 

  1. Dziś przypada Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy z powodu wojen czy innych nieszczęść są zmuszeni do opuszczenia swojej ojczyzny.

 

  1. W miniony piątek 18. 01. grupa młodzieży wraz z ks. Sebastianem wyruszyła na ŚDM do Panamy. Pamiętajmy w modlitwie o naszej młodzieży. W nocy z 26 na 27. 01. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Jastrzębiu Zdroju młodzież naszej archidiecezji będzie wspólnie przeżywać spotkanie z Ojcem św. Franciszkiem w ramach „Panamy na Śląsku”.

 

  1. Zakończyliśmy tegoroczne odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii. Pragniemy podziękować wszystkim rodzinom, które z serdecznością przyjęły kolędę w swoich domach oraz za złożone ofiary na potrzeby przebudowy naszego kościoła.

 

  1. W związku z wyjazdem ks. Sebastiana do Panamy Msze św. w tygodniu będą sprawowane w porządku wakacyjnym codziennie o 18. 00 a w środy o 8. 00.

 

  1. Kancelaria parafialna od tego tygodnia będzie czynna w zwykłym porządku w poniedziałki, środy i piątki od 8. 30 do 9. 30 oraz w poniedziałki i czwartki od 16. 30 do 17. 30.

 

  1. W sobotę 26. 01 o godz. 12. 00 w Bazylice w Panewnikach odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka Niesłyszących. A w przyszłą niedzielę przypada doroczna adoracja Apostolstwa Chorych przy żłóbku w Panewnikach. Początek o godz. 14. 00. Zachęcamy do udziału w tych modlitwach.

 

  1. W sobotę o 16. 00 cicha Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.