23.09.2018

 1. Obchodzimy dziś 25. Niedzielę zwykłą. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona potrzeby naszego kościoła. Przed tygodniem na rzecz przebudowy kościoła zebrano 12 770 zł. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 2. Dziś o godz. 12. 00 w parafii na Bończyku zostanie odprawiona uroczysta Msza św. pod przewodnictwem ks. Abpa Wiktora Skworca z okazji 150. rocznicy powstania Dekanatu Mysłowice. Zachęcamy parafian w strojach regionalnych, poczty sztandarowe i wszystkich chętnych do udziału w tych obchodach.
 3. Dziś wieczorem o godz. 19. 00 zapraszamy na spotkania modlitewne przed Najświętszym Sakramentem prowadzone przez Wspólnotę Ziarno Gorczycy.
 4. W czwartek o godz. 18. 00 zapraszamy dzieci na mszę szkolną.
 5. W czwartki po mszach szkolnych w salce św. Jacka odbywać się będzie katecheza dzieci z udziałem rodziców przed wczesną komunią.
 6. Od 1. 10. rozpoczniemy w naszej parafii czwartą edycję Kursu Alfa. Spotkania będą się odbywały w lokalu Lari w poniedziałki o godz. 19. 00. Szczegółowe informacje na parafialnej stronie internetowej. Zobacz
 7. W sobotę od 16. 00 cicha Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.
 8. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona WŚSD w Katowicach.
 9. Uczniów klas 3 gimnazjum, którzy pragną w tym roku szkolnym przystąpić do sakramentu bierzmowania, zapraszamy do zapoznania się
  z informacjami dotyczącymi przygotowania, które znaleźć można na naszej stronie internetowej.