24.02.2019

 

 1. Obchodzimy 7. Niedzielę zwykłą. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na bieżące potrzeby parafii. W ubiegłą niedzielę podczas kolekty specjalnej na przebudowę naszego kościoła zebraliśmy 12270 zł. Za wszystkie ofiary serdeczne Bóg zapłać!

 

 1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca:

– w piątek po mszy porannej nabożeństwo do NSPJ,

– w sobotę od godz. 9. 00 odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych i starszych parafian, zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii.

 

 1. W czwartek o godz. 17. 00 zapraszamy dzieci do miesięcznej spowiedzi. W czwartek o godz. 18. 00 pierwsza po feriach msza szkolna.

 

 1. W piątek o godz. 18. 00 msza w intencji młodzieży. Okazja do spowiedzi dla młodzieży od godz. 17. 30.

 

 1. W sobotę o godz. 9. 00 odwiedzimy z posługą sakramentalną naszych chorych i starszych parafian. Prosimy ich zgłaszać w zakrystii i kancelarii.

 

 1. W sobotę o godz. 10. 00 zapraszamy do salek na spotkania Oazy Dzieci Bożych i Ministrantów.

 

 1. W sobotę od 16. 00 cicha Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.

 

 1. W przyszłą niedzielę o 16. 00 dodatkowa Msza św. chrzcielna. Rodziców i chrzestnych planujących chrzest dziecka w marcu zapraszamy na katechezę wyjątkowo w piątek 1. 03 o godz. 18. 00.

 

 1. W sobotę 2. 03. parafia organizuje w lokalu „Lari” Bezalkoholowy Bal Karnawałowy – Randkę Małżeńską. Oprawę muzyczną tradycyjnie zapewniają księża oraz zespół LUX. Koszt 70 zł od osoby. Ostatnie zapisy w zakrystii.

 

 1. W dniach 24 – 26. 05. parafia organizuje dla wszystkich chętnych wycieczkę do Lwowa na Ukrainie. Wymagane jest posiadanie paszportu. Koszt 480 zł /zaliczka 200 zł/. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii lub u ks. Proboszcza.

 

 1. W związku z rozpoczynającym się w lutym w Ugandzie rokiem szkolnym, w ramach akcji „Szkoła dla Ugandy”, przedstawiciele Fundacji EDUganda dziś przed kościołem będą rozdawać obrazki z informacją, w jaki sposób można wesprzeć jej działania. Dzięki zapoczątkowanej w naszej parafii w ubiegłym roku akcji do szkoły poszło 13. dzieci. Kolejnym zadaniem jest umożliwienie tym dzieciom ukończenia kolejnych etapów edukacji przez opłacanie czesnego. Stąd prośba Fundacji o wsparcie jej w tych działaniach.

12. Publiczna Szkoła Podstawowa Jezuitów w Mysłowicach, przy ul.Powstańców 19, prowadzi nabór na nowy rok               szkolny do wszystkich klas. Szkoła zaprasza na dzień otwarty 7 marca, w godz. 16.00-19.00.