25.02.2018

 

 1. Obchodzimy 2. Niedzielę Wielkiego Postu. Kolekta specjalna dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na remont naszego kościoła.
 2. Zapraszamy dziś o godz. 19. 00 do naszego kościoła na kolejne spotkanie w ramach  Seminarium Odnowy Wiary. Dzisiejszą konferencję na temat „Bożej miłości” wygłosi Franciszek Kucharczak – redaktor Gościa Niedzielnego. Zachęcamy serdecznie do udziału.
 3. W tym tygodniu wypada pierwszy tydzień miesiąca marca: w czwartek po mszy porannej krótkie nabożeństwo w intencji nowych powołań w piątek po mszy porannej nabożeństwo do NSPJ. Chorych i starszych parafian odwiedzimy z posługą sakramentalną tydzień przed świętami.
 4. W czwartek o godz. 18. 00 msza szkolna z udziałem dzieci. Do sakramentu pokuty zaprosimy dzieci podczas Szkolnych Rekolekcji Wielkopostnych, które odbędą się od 12 – 14. 03.
 5. W piątek od 18. 30 zapraszamy do spowiedzi młodzież, a o godz. 19. 00 Msza św. w intencji młodzieży.
 6. W okresie Wielkiego Postu zachęcamy do udziału w tradycyjnych nabożeństwach: Droga Krzyżowa z udziałem dzieci w czwartki o 17. 30. Droga Krzyżowa dla wszystkich parafian w piątki o 17. 15. Zalecki za zmarłych do Drogi Krzyżowej można składać w zakrystii. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o 17. 15
 7. W najbliższą sobotę o godz. 19. 00 zapraszamy na spotkanie uczestników tegorocznej Pielgrzymki do Ziemi Świętej.
 8. W przyszłą niedzielę o godz. 16. 00 odprawimy dodatkową Mszę św. w intencji dzieci przyjmujących chrzest św. i dzieci rocznych. Katecheza dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 18. 00
 9. Już dziś informujemy, że trwają zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową w Mysłowicach, która odbędzie się dnia 16. 03. Szczegóły na stronie internetowej parafii.
 10. Z tyłu kościoła Dzieci Maryi prowadzą kiermasz z kartkami świątecznymi.
 11. Ze względu na harmonogram szkolny została zmieniona data Bierzmowania. Ostatecznie tego Sakramentu udzieli w naszej parafii ks. Bp Marek Szkudło we wtorek 3. 04 podczas mszy o godz. 18. 00.