28.07.2019

  1. Obchodzimy dziś 17. Niedzielę zwykłą. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na bieżące potrzeby parafii. Przed tygodniem na koszty przebudowy naszego kościoła zebraliśmy 10 460 zł. Za wszystkie ofiary serdeczne Bóg zapłać!

 

  1. W sobotę od 16. 00 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.

 

  1. W tym tygodniu obchodziliśmy wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Dziś po Mszach św. na chodniku obok zakrystii będziemy błogosławić samochody i inne pojazdy mechaniczne.

 

  1. W tym tygodniu rozpoczyna się sierpień, w którym Kościół w Polsce wzywa do dobrowolnej trzeźwości i abstynencji. Przy bocznym ołtarzu będzie wyłożona Parafialna Księga Trzeźwości, do której można wpisać swoje postanowienia i intencje.

 

  1. W tym tygodniu przypada 1. czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po mszy wieczornej nabożeństwo w intencji powołań, a w piątek nabożeństwo do NSPJ. W sobotę od godz. 9. 00 odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych i starszych parafian. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.

 

  1. W przyszłą niedzielę o godz. 16. 00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. z udzielaniem Chrztu św. oraz w intencji dzieci rocznych. Katecheza dla rodziców i chrzestnych, którzy pragną ochrzcić dziecko w sierpniu odbędzie się w sobotę 3. 08 o godz. 18. 00

 

  1. W dniach 27 – 29. 09. parafia organizuje dla wszystkich chętnych przełożoną z maja wycieczkę – pielgrzymkę do Lwowa na Ukrainie. Wymagane jest posiadanie paszportu. Koszt 480 zł. Zapisy w zakrystii lub u ks. Proboszcza.