3.02.2019

  1. Obchodzimy 4. Niedzielę zwykłą. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby parafii. Za wszystkie ofiary serdeczne Bóg zapłać! Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej Archidiecezji.

 

  1. Dziś wieczorem o 19. 00 zapraszamy na modlitwę uwielbienia prowadzoną przez wspólnotę modlitewną Ziarno Gorczycy.

 

  1. W czwartek o godz. 19. 00 zapraszamy członków parafialnej Rady Duszpasterskiej na spotkanie robocze na Probostwo.

 

  1. W czwartek o 16. 45 pani katechetka zaprasza na kolejne spotkanie Dzieci Maryi. A o 18. 00 jest odprawiana msza szkolna z udziałem dzieci.

 

  1. W sobotę o godz. 10. 00 zapraszamy do salek na spotkania Oazy Dzieci Bożych i Ministrantów.

 

  1. W sobotę od 16. 00 cicha Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi. Okazja do sakramentu pokuty jest także w naszej parafii 15 minut przed każdą Mszą św. oprócz niedzielnej mszy o 11. 30.

 

  1. W dniach 24 – 26. 05 parafia organizuje dla wszystkich chętnych wycieczkę do Lwowa na Ukrainie. Wymagane jest posiadanie paszportu. Koszt 480 zł. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii lub u ks. Proboszcza.

 

  1. Przypominamy, że Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii udzieli młodzieży ks. bp. Grzegorz Olszowski podczas mszy wieczornej w niedzielę 28. kwietnia br.

 

  1. Na półce z tyłu kościoła jest wyłożona prasa katolicka. Zachęcamy do lektury szczególnie Gościa Niedzielnego i parafialnego tygodnika Opoka.