Ogłoszenia 26. 11. 2023 r.

Ogłoszenia Parafialne

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

26. 11. 2023 r.

1. Przeżywamy dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnią niedzielę roku liturgicznego. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji. Tydzień temu na potrzeby remontowe parafii zebraliśmy 9500 zł. Za każdą ofiarę, także dokonaną przelewem na konto parafii, składamy serdeczne Bóg zapłać!

2. Dziś w ostatnią niedzielę listopada o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie z modlitwą brewiarzową i uwielbieniem prowadzone przez wspólnotę Ziarno Gorczycy.

3. W tym tygodniu przypadają I piątek i sobota miesiąca grudnia. W piątek na zakończenie mszy porannej odprawimy nabożeństwo do NSPJ.

Zapraszamy również w piątek na spotkanie Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Od 17.30 okazja do spowiedzi, o godz. 18.00 Msza św., a po niej spotkanie formacyjne w kościele.

4. Przedświąteczny objazd chorych i starszych parafian będzie 22. 12. od godz. 9.00. Prosimy ich zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.

5. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie czynna w zwykłych porach.

6. W przyszłą niedzielę 23. 12. przypada 1. Niedziela Adwentu, obchodzona jako Niedziela Trzeźwości. Zachęcamy by w domach przygotować symbole adwentowe: wieniec, kalendarz i lampion. Roraty z udziałem dzieci będziemy odprawiać w Adwencie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. Już dziś zachęcamy dorosłych parafian z dziećmi do udziału w Roratach.

7. W sobotę od godz. 16.00 zapraszamy na cichą adorację Najświętszego Sakramentu.

8. W sobotę 2. 12. rozpoczniemy Odwiedziny Duszpasterskie rodzin naszej parafii. Plan kolędy jest wywieszony w gablotkach, zamieszczony w „Opoce” oraz na parafialnej stronie internetowej.