Ogłoszenia 5. 11. 2023 r.

Ogłoszenia Parafialne

31. Niedziela zwykła

5. 11. 2023 r.

1. Obchodzimy dziś 31. Niedzielę zwykłą. W naszej parafii trwa Duszpasterska Wizytacja Kanoniczna. Radujemy się obecnością w naszej wspólnocie ks. Bpa Grzegorza Olszowskiego.

2. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na renowację Kalwarii Piekarskiej. Za każdą ofiarę, także dokonaną przelewem na konto parafii serdeczne Bóg zapłać!

3.  Trwa oktawa Uroczystości Wszystkich Świętych. Modlitwa różańcowa za zmarłych zalecanych będzie odmawiana do środy pół godziny przed mszą wieczorną.

4. W czwartek zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na Mszę św. z  okazji wspomnienia św. Marcina z Tours. Po mszy w uroczystym orszaku św. Marcina nastąpi przemarsz na laryski „Plac na Winklu”, gdzie odbędzie się okolicznościowy Festyn.

5. Ze względu na Wizytację wyjątkowo w 2. piątek listopada zapraszamy na spotkanie kandydatów do Bierzmowania. O 17.30 okazja do spowiedzi, potem Msza św. i spotkanie formacyjno – modlitewne.

6. W sobotę od godz. 16.00 zapraszamy na cichą adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.

7. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po mszach przed kościołem można będzie złożyć ofiarę na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

8. W środę 15. 11. o godz. 18.30 w katowickim Spodku zostanie wystawiony spektakl muzyczny „MARYJA”, który wpisuje się w przygotowania do obchodów 100-lecia diecezji. Widowisko z udziałem 300. wykonawców, opowiada o życiu Matki Bożej. Bilety na spektakl można nabyć w zakrystii oraz internetowo na www. bilety24.pl      oraz biletyna.pl.