Ogłoszenia 8. 01. 2023 r.

Ogłoszenia Parafialne

Święto Chrztu Pańskiego

8. 01. 2023 r.

1. Obchodzimy dziś Święto Chrztu Pańskiego. Jest ono wspomnieniem chrztu Jezusa w Jordanie oraz zapowiedzią sakramentu chrztu chrześcijańskiego. Od poniedziałku rozpoczyna się liturgiczny okres zwykły. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby naszej archidiecezji.

2. Kopertowa kolekta specjalna przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na kosztów remontowe naszej parafii. Za każdą ofiarę także dokonaną przelewem na konto parafii składamy serdeczne Bóg zapłać!

3. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie czynna o zwykłych porach. Można osobiście lub telefonicznie rezerwować intencje mszalne na 2023 r. oraz zgłaszać chęć przyjęcia kolędy dodatkowej na środę 18. 01.

4. Przypominamy, że do 18. 01. msze w tygodniu ze względu na kolędę będą sprawowane tylko o godz. 8.00. Trwają Odwiedziny Duszpasterskie. Plan kolędy jest wywieszony w gablotkach oraz zamieszczony na stronie parafialnej swjacek.morgi.pl.

5. W sobotę od godz. 16.00 zapraszamy na cichą adorację Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej szczególnie Gościa Niedzielnego i parafialnej Opoki. Tytuły prasowe są dostępne na półce z tyłu kościoła.