16.09.2018

  1. Obchodzimy dziś 24. Niedzielę zwykłą. Kopertowa kolekta specjalna dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na przebudowę naszego kościoła.Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Dziś wieczorem o godz. 19. 00 zapraszamy na spotkania modlitewne przed Najświętszym Sakramentem prowadzone przez Wspólnotę Ziarno Gorczycy.
  3. Jutro 17. 09 przypada kolejny dzień poświęcony św. Jackowi. Nabożeństwo ku czci naszego patrona z ucałowaniem relikwii odprawimy po mszy wieczornej. Dziś po Mszy św. z tyłu kościoła u ministranta ubranego w strój naszego patrona można wpisać intencje modlitewne przez wstawiennictwo św. Jacka.
  4. W poniedziałek o godz. 17. 00 w salce św. Jacka odbędzie się zebranie rodziców dzieci mających w tym roku szkolnym przystąpić do pierwszej komunii św.
  5. Od najbliższego czwartku po mszach szkolnych w salce św. Jacka odbywać się będzie katecheza dzieci z udziałem rodziców przed wczesną komunią.
  6. Od 1. 10. Rozpoczniemy w naszej parafii czwartą edycję Kursu Alfa. Spotkania będą się odbywały w lokalu Lari w poniedziałki o godz. 19. 00. Szczegółowe informacje na parafialnej stronie internetowej.
  7. W sobotę od 16. 00 cicha Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.
  8. W przyszłą niedzielę o godz. 12. 00 w parafii na Bończyku zostanie odprawiona uroczysta Msza św. pod przewodnictwem ks. Abpa Wktora Skworca z okazji 150. rocznicy powstania Dekanatu Mysłowice. Zachęcamy parafian w strojach regionalnych, poczty sztandarowe i wszystkich chętnych do udziału w tych obchodach.