19.11.2017

 

 1. Przeżywamy 33. Niedzielę zwykłą. Obchodzimy ją w naszej Archidiecezji jako Dzień Muzyki Liturgicznej. Kolekta specjalna dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby remontu naszego kościoła parafialnego.
 2. Dziś wieczorem o godz. 19. 00 zapraszamy na modlitwę uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem prowadzoną przez Wspólnotę Ziarno Gorczycy.
 3. Uczestników Kursu Alfa zapraszamy na ostatnie spotkanie do lokalu Lari w poniedziałek o godz. 19. 00
 4. W środę 22. 11 przypada liturgiczne wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. W naszym kościele odprawimy Mszę św. w intencji członków Chóru św. Jacka, organistów, muzyków i śpiewaków posługujących
  w naszej parafii.
 5. W czwartek o 16. 45 zapraszamy na kolejne spotkanie Dzieci Maryi, a w sobotę o godz. 10. 00 spotkanie Oazy Dzieci Bożych i ministrantów.
 6. W czwartek na mszy szkolnej zostaną poświęcone skarbce dzieciom, które przygotowują się do I Komunii św.
 7. W piątek o 18. 00 z okazji wspomnienia św. Tarsycjusza, patrona Służby Liturgicznej, zostanie odprawiona Msza św. z mianowaniem nowych ministrantów. Po mszy zaproszeni goście spotkają na Agapie w Lari.
 8. W sobotę o godz. 16. 00 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie Gościa Niedzielnego i parafialnej Opoki. Prasa jest dostępna na półce z tyłu kościoła.